Panele elewacyjne z blachy

Siding fasadowy z blachy

Wykonujemy panele elewacyjne o różnych przekrojach na ściany budynków. Jest to łatwy w montażu i bardzo trwały sposób na odświeżenie fasady Zastosowanie często znajdują na obiektach biurowych lub handlowych. Mają elegancki i nowoczesny wygląd, przy czym zapewniają szczelność.
Pod panele elewacyjne można stosować ocieplenie ściany z wełny mineralnej lub styropianu.
Możliwe jest również wykonanie kasetonów elewacyjnych z blachy.

Panele na rąbek

Elewacja na rąbek stojący lub kątowy

Coraz popularniejszym rozwiązaniem na jest montaż paneli tradycyjnych na rąbek. Zaletą tych profili jest pewne, szczelne połączenie blach, trwałość, estetyczny i nowoczesny wygląd. Dla wielu osób ważny jest również fakt, że po zamontowaniu nie widać wkrętów czy innego typu systemu mocowań.
Minusem tradycyjnego rąbka dla wielu dekarzy może być czas montażu. Niezbędne jest tu r
ównież doświadczenie z tego typu blachami.
Alternatywnym rozwiązaniem może być blacha na rąbek zatrzaskowy. Znacznie łatwiej wykonać jej montaż. Jest to imitacja rąbka tradycyjnego. Dla laika blachy te wyglądają bardzo podobnie.

Panele sufitowe

Sufit z blachy

Sufit z blachy to częste rozwiązanie na budynkach użytku publicznego. Istnieje wiele wariantów takiego sufitu. Od profili prostych przez profile o efekcie 3d po kasetony z blachy.
Panele sufitowe często stosowane są na zewnątrz budynków jako podbitka dachowa.

Profile lekkiej zabudowy

Profile montażowe omega, typu C, typu L

Profile ze stali do lekkiej zabudowy pod elewację z blachy. Profile zimnogięte cechują się małą wagą oraz dużą wytrzymałością. Najczęściej wykonujemy profile tego typu z blach ocynkowanych.

Listwy przypodłogowe

Listwy cokołowe

Wykonujemy listwy przypodłogowe, listwy cokołowe i listwy przysufitowe. Wykonujemy je z blachy aluminiowej powlekanej, stali nierdzewnej, miedzi, stali powlekanej i tytan cynku.
Listwy wykonujemy w r
óżnych wymiarach.